element menu głównego
element menu głównego
element menu głównego
element menu głównego
element menu głównego
element menu głównego
stal

Jak dobrać rury na balustrady zewnętrzne?

Podczas planowania montażu balustrady zewnętrznej należy pamiętać o kilku bardzo ważnych kwestiach. Przede wszystkim najważniejsze jest sprawdzenie wymiarów, wybór odpowiedniego designu, a także zastosowanie najwyższej jakości materiałów - gdyż tylko to sprawi, że balustrada zewnętrzna będzie w pełni bezpieczna. Co warto wiedzieć o balustradach? Jak dobrać rury na balustrady zewnętrzne? O tym w naszym artykule - zachęcamy do jego przeczytania.

Z czego wykonuje się balustrady?

Istnieje mnóstwo materiałów, z których możemy wykonać balustrady. Jednak najlepszym i cieszącym się dużą popularnością rozwiązaniem są balustrady wykonane z rur ze stali nierdzewnej. Balustrady zewnętrzne wykonane ze stali nierdzewnej to najlepsza opcja, co wynika z tego, że stal ma specjalne właściwości fizykochemiczne, a przede wszystkim jest odporna na korozję. To właśnie ten materiał stosuje się tam, gdzie istnieje konieczność podkreślenia ozdobności konkretnego elementu. Warto jednak wiedzieć, że balustrady równie często wykonuje się ze stali węglowej. Jednak cechuje się ona znacznie mniejszą wytrzymałością środowiskową, dlatego zazwyczaj montuje je się tylko we wnętrzach pomieszczeń.

Jakie wyróżniamy typy balustrad?

Balustrady dzielimy na kilka typów. Balustrada pełna murowana z cegły lub z betonu, a zakończona parapetem lub poręczą to pierwszy typ balustrady, której wysokości mierzy się łącznie z poręczą. Nie możemy pominąć również balustrad wykonanych z elementów pionowych - które nazywa się tralkami. Wykonuje je się z różnych materiałów takich jak drewno, metal, czy beton. Najpopularniejszym rodzajem balustrad są te, które składają się ze słupków stanowiących konstrukcję oraz elementów wypełniających i poręczy.

Jeśli chcesz mieć pewność, że zamówiona balustrada zewnętrzna będzie doskonała, czyli taka, jaka chcesz, to nie ryzykuj i zdecyduj się na złożenie zamówienia u profesjonalistów - nasza firma chętnie zrealizuje dla Ciebie to zlecenie. Mamy ogromne doświadczenie, a także indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoja balustrada będzie idealna w każdym detalu.

Wróć

separator
kontakt
64-920 Piła
al. Powstańców Wlkp. 163
tel./fax 67 351 42 35
tel. 67 351 42 74
tel. kom. 668 841 816
e-mail: biuro@begostal.pl
separator
mapka
 
separator
asortyment
Firma Bego-Stal s.c. specjalizuje się w sprzedaży stali kwasoodpornej i aluminium. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów. Aby jak najlepiej służyć państwu pomocą, ciągle rozszerzamy naszą wiedzę na temat stali nierdzewnej i aluminium.
separator
strzałka

Stal kwasoodporna

strzałka Stal nierdzewna
strzałka Aluminium
strzałka Armatura strzałka
strzałka Akcesoria
strzałka Wkłady kominowe
stal
stal nierdzewna
aluminium
element strony
 baner
stal
stal
©2018 Bego-Stal s.c